SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

"Działaj skutecznie" - Andrzej Bubrowiecki

E-book ten w całości poświęcony jest tytułowemu zagadnieniu, czyli jak działać skutecznie. Nie ważne, czy chcesz zbudować drugi Pałac Kultury czy po prostu zmobilizować się do posprzątania mieszkania - podręcznik ten powie Ci, w jaki sposób zrobić to tak, abyś osiągnął swój cel w 100%.

Andrzej Bubrowiecki walczy ze słomianym zapałem udowadniając nam, że każdy znając polecane przez niego metody może skutecznie zakończyć to co zaczął, pokonując zniechęcenie lub zwątpienie.

Przytacza wiele technik popartych wielkimi nazwiskami, dzięki którym będzie Ci o wiele prościej uporządkować swoje cele, nadać im hierarchię wartości i realizować w określonej kolejności i w określony sposób. To także szereg informacji odnośnie zarządzania swoim czasem - co zrobić, aby było go więcej i jak "wydłużyć" swoją dobę? Co go "pożera" i jakie błędy popełniamy najczęściej podczas jego organizacji? Po przeczytaniu poświęconych temu zagadnieniu rozdziałów przekonasz się, iż dzięki odpowiedniemu zorganizowaniu możesz mieć czas na wszystko!

Skutecznie działanie to nie tylko mistrzostwo w planowaniu - to także pozytywna autoprezentacja dzięki której przyciągasz do siebie ludzi. Co możesz dzięki temu zyskać? Współpracowników, wiernych przyjaciół lub przynajmniej dopingujących Cię fanów. Przekonasz także do siebie ludzi, od których zależeć będzie spełnienie przyjętego przez Ciebie celu. Poznasz skuteczność mowy ciała, modulacji głosu i dopasowywania słownictwa do rozmówcy. Nauczysz się asertywności i aktywnego słuchania, dzięki czemu Twoje kontakty z ludźmi nabiorą nowej, lepszej jakości.

Bubrowiecki nie jest jednak niepoprawnym optymistą - napisał także szereg porad co zrobić, kiedy coś jednak idzie nie po naszej myśli. Co stosować, aby nie załamać się i nie poddać, pokonać stres i zmęczenie. Nie chodzi tu bynajmniej o środki farmakologiczne! Autor poleca takie metody jak: medytacja, techniki wizualizacji i oddechowe, oraz progresywną relaksację. Ostatnie rozdziały poświęcone są dokształcaniu się oraz budowaniu niezależności finansowej, które to znacznie ułatwiają realizację wszystkich naszych działań.
Wspaniała książka napawająca optymizmem i chęcią do działania. Motywuje i sprawia, że wszystko staje się prostsze. Doskonała zarówno jako codzienna lektura, jak i miły, neutralny prezent dla każdego. Przystępna cena jest tu dodatkowym atutem.


ZAINWESTUJ W PAŁNĄ WERSJĘ E-BOOKA

pobierz fragment                               

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń