SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

"Magia perswazji" - Aleksander Buczny

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakby to było gdybyś miał bardzo rozwinięty dar przekonywania? Pewnie tak. Podobnie zresztą jak większość ludzi.

Aleksander Buczny przekonuje nas jednak, że to nie dar a zbiór umiejętności składają się na sztukę perswazji i każdy jest w stanie to opanować. Już na początku przeczy on większości najpopularniejszych teorii jakoby nie istniały techniki perswazji skuteczne na każdego z racji tego, że wszyscy różnimy się między sobą. Po ilości renomowanych szkoleń dotyczących umiejętności wpływania na ludzi możemy przypuszczać, że nie są to jedynie puste słowa. Według Aleksandra Bucznego sekret przekonywania ludzi we własnego stanowiska leży odwoływaniu się do siedmiu podstawowych uczuć, które są wspólne dla wszystkich ludzi.

W niniejszym podręczniku autor przygotował dla nas przedstawienie najbardziej skutecznych technik perswazji ze szczególnym nastawieniem na zastosowania biznesowe. Już od pierwszych rozdziałów jest to szczególnie widoczne podczas omawiania sposobów pozyskiwania klientów i rozmowy z nimi. W przyjazny dla czytelnika sposób autor przedstawia jak myślą klienci oraz skuteczne metody przekonywania ich do swoich produktów. W opracowaniu kolejnych technik przedstawionych w tym podręczniku znajdziemy informacje na temat wszystkich czynników mających wpływ na efekty przekonywania począwszy od sposobu mówienia a kończąc na oddychaniu. W dalszych rozdziałach znajdujemy bardziej zaawansowane techniki mające na celu polecenia oraz ukierunkowywanie rozmówcy na pożądany przez nas tok myślenia. Nie sposób wymienić wszystkich technik opisanych w tej książce. Najważniejszą rzeczą jest uporządkowanie całej przekazywanej wiedzy według efektów jakie chcemy uzyskać. Poza tym każda technika poparta jest odpowiednimi przykładami oraz wyjaśniona krok po kroku. Ogromnym atutem skłaniającym do zakupu tej publikacji jest także fakt dołączania do niej ponad 8 godzin nagrań w postaci plików mp3. Nagrania te uzupełniają dodatkowo i tak ogromną wiedzę zawartą w książce.

ZAINWESTUJ W PEŁNĄ WERSJĘ E-BOOKA

pobierz fragment                         

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń