SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Odrzuć obawy, realizuj marzenia

 
Ludzie martwią się, że nie zdołają osiągnąć tego co sobie zamierzyli. Zamartwianie się czasem jest tak silne, iż blokuje ich całkowicie przed podjęciem jakichkolwiek kroków, uwalniających ich od zmartwień. Zaczynają siedzieć założonymi rękoma zapominając, iż martwienie się do niczego dobrego nie prowadzi.

Kiedy martwimy się, nasz umysł staje się niespokojny, a niepokój może doprowadzić człowieka nawet do choroby, nie wspominając o tym, iż realizacja naszego pragnienia staje się bardzo odległa.
Musisz nauczyć się panować nad swoim umysłem, bo dzięki temu zdobędziesz spokój i radość.

Niektórzy ludzie tak bardzo potrafią pogrążyć się w zmartwieniu, że zapominają iż martwienie się nic nie daje, a zamartwiając się marnują swoje życie.
Zamiast martwić się powinni pomyśleć nad przyczyną swojego smutku, nad problemem, który sprawił, iż zaczęli się martwić i skoncentrować całą swoją uwagę nad rozwiązaniem obecnej sytuacji.

Czasem ludzie paradoksalnie boją się dążyć do celu jaki sobie obrali, ponieważ zdają sobie sprawę, iż będą musieli zmienić wiele rzeczy w swoim życiu.

Jeśli znajdujemy się w jakiejś sytuacji i czujemy się komfortowo to często jest tak że nie chcemy zmieniać tego, ponieważ obawiamy się wszystkiego co związane ze zmianami.

Jednak jeżeli nie zdecydujemy się działać nic nie osiągniemy. Nie ma innej drogi niż działanie. Zmiany mogą napawać nas lękiem, bój się jeśli musisz, ale idź cały czas do przodu.

Działanie i szukanie rozwiązań to jedno, lecz nieodzownym elementem jest również nawyk utrzymywania w swoim umyśle pozytywnych myśli. Myśl pozytywnie, bo to pomoże ci nakierować twój umysł na osiągnięcie upragnionego celu.
Nikt nie osiągnie niczego wartościowego pogrążając się w zmartwieniach.

Jeśli starczy ci odwagi, aby podnieść się i pójść dalej, sposoby na realizację twoich pragnień na pewno się znajdą.
Człowiek przez całe swoje życie ma się doskonalić, a przełamywanie swoich wewnętrznych barier i obaw jest jednym ze sposobów doskonalenia się.

Ludzie, którzy chcą być bogaci, sławni i szczęśliwi niekoniecznie muszą być bardziej uzdolnieni, oni po prostu tak bardzo pragną osiągnąć swoje marzenie, że są w stanie przezwyciężyć wszystkie przeszkody i największy lęk przed nieznanym.

Ty również możesz tego dokonać! Tak jak oni Weź się w garść i zacznij działać!


---------------------------------------------------------
P.S na stronie e-sukces.com.pl możesz od razu zapisać się na codzienną dawkę motywacji z artykułami z e-sukcesu dotyczącymi motywacji, samodoskonalenia, rozwoju osobistego, pozytywnego myślenia oraz szeroko rozumianego sukcesu


Elżbieta Maszke

Zapraszam na szkolenie " Jak doświadczyć fizycznej manifestacji swoich pragnień"
Moje dzieło....Moje Opus....

źródło: artelis.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń