SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Zmiana sposobu myślenia to prawdziwe wyzwanie

 
Tyle mówi się na temat pozytywnego myślenia oraz na temat tego, iż jeżeli chcemy mieć w życiu coś więcej powinniśmy zacząć zmienić swoją świadomość – sposób, w jaki postrzegamy wiele rzeczy. Prawdą jest to, że pozytywne myśli przynoszą pozytywne rezultaty, bo to nasze myśli kształtują naszą rzeczywistość.

Prawdą jest to, że pozytywne myśli przynoszą pozytywne rezultaty, bo to nasze myśli kształtują naszą rzeczywistość.

W swojej książce Odwieczne Prawa Życia powiedziałam, iż:

”Tylko ci, którzy zamiast na teraźniejszej sytuacji będą potrafili koncentrować się na sytuacji przyszłej, takiej, jaką chcieliby, aby była mogą osiągnąć sukces w każdej dziedzinie.”

I tak naprawdę to jedno krótkie zdanie oddaje całą prawdę jaka mieści się w każdym człowieku. Skoro to nasze myśli kształtują naszą rzeczywistość to niezbędne jest, aby te myśli były jak najlepsze.

Tylko problem pojawia się, kiedy zaczyna się człowiekowi mało powodzić w życiu.
Ciężko jest w sytuacji, gdy nie widzimy dla siebie żadnych perspektyw lub wtedy, gdy wydaje nam się, iż cały świat się od nas odwrócił myśleć pozytywnie.

Kiedy człowiek nie ma pieniędzy, lub czegoś innego czego mu brakuje, trudno jest zacząć powtarzać sobie, iż ma się tego w dostatku i obfitości. To, że o tym wspominam nie jest przypadkowe, a wynika to z tego, iż jak człowiek zaczyna pogłębiać odwieczne prawa życia rządzące wszechświatem, czyta różne książki, może jakieś materiały w Internecie i ma wrażanie, że zmiana jego świadomości będzie czymś prostym.

Po jakimś czasie może okazać się, że zadanie wcale nie jest takie oczywiste i wiele ludzi rezygnuje z tego powodu z pracy nad sobą, więc chce powiedzieć tu i teraz, że:

„ Zmiana swojego sposobu myślenia, a tym samym przeprogramowanie swojej świadomości tak, abyśmy mieli wspaniałe życie, jest bardzo trudnym zadaniem, ale kiedy człowiek postanowi pracę nad sobą i będzie wytrwałym w dążeniu do udoskonalenia siebie, może być pewien, że jego wysiłek zostanie sowicie wynagrodzony”


Praca z umysłem, jest ciężka, ale warto podjąć się tego wyzwania, czasem wystarczy jeden impuls, jedna wskazówka, pokazanie kierunku pierwszym krokiem na twojej drodze niech będzie poznanie Praw życia odpowiedzialnych za twój sukces bądź porażkę, a następnie działanie na płaszczyźnie materialnej


-----------------------------------------
P.S na stronie e-sukces.com.pl możesz od razu zapisać się na codzienną dawkę motywacji z artykułami z e-sukcesu dotyczącymi motywacji, samodoskonalenia, rozwoju osobistego, pozytywnego myślenia oraz szeroko rozumianego sukcesu

Elżbieta Maszke

Zapraszam na szkolenie " Jak doświadczyć fizycznej manifestacji swoich pragnień"
Moje dzieło....Moje Opus....źródło: artelis.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń