SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Życie czy survival?

 
Dziś chciałem Ci zadać pytanie o Twoje standardy - o to co dla Ciebie jest normalne, a co nie jest normalne, o to, do czego zmierzasz i w co wierzysz, na co zasługujesz. Chcę zapytać, ponieważ zauważyłem, i Ty pewnie też zauważyłeś, że większość ludzi uprawia survival. Zamiast żyć normalnie, myślą tylko jak przeżyć, czyli uprawiają survival.

Jak przetrwać w tej dżungli miejskiej-? Zapłacić za czynsz, opłacić prąd, internet, telefon i tak dalej, mieć na jedzenie- i już? I tu się kończy życie wielu ludzi. No jeszcze paliwo. I stary samochodzik :)

Owszem, to jest fajne i ja się zgadzam, że to wystarczy do szczęścia. Natomiast biznesu nie robi się dla szczęścia- biznes się robi dla pieniędzy i dla wolności. Dla wolności tego, że wstajesz rano i sam decydujesz, co to znaczy rano. To nie musi być 6.00 rano, to może być na przykład 9.00. To już jest pierwsza Twoja wolność. Twoja wolność polega też na tym, że masz czas, bo to Ty decydujesz, kiedy masz wolne. Nie stwierdzasz- sobota, niedziela- tu muszę mieć wolne, a w poniedziałek muszę iść na rano, tylko to Ty decydujesz!

Łączna liczba wyświetleń