SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Dorzuć sobie w głowie RAMu.


Jak wiele jesteś w stanie zapisać w pamięci? Gdybyś traktował swoją głowę jak twardy dysk komputera, jak wiele danych możesz w ten sposób przechowywać? Ile filmów, płyt czy zdjęć możesz przechowywać w głowie?

Nauka wciąż nie jest w stanie tego oszacować, na pewno jednak jest to więcej niż niż Ci się wydaje. Dużo więcej niż w tej chwili jesteś w stanie zgrać na prawdziwy dysk w prawdziwym komputerze. Prawdopodobnie więcej niż upchniesz na wszystkich komputerach swoich wszystkich swoich znajomych, nawet jeśli wszyscy macie bardzo mocne maszyny.

Nie ważne ile się nauczysz, ale ile z tego zapamiętasz.

Pozytywne myślenie nonsens czy...

 
Wszyscy mamy prawo do wielkich marzeń, które mogą się spełnić wtedy ,kiedy pozytywne myślenie przeistacza się w działanie, planowanie co jest niezbędne aby rzeczywiście osiągnąć założone cele. Jedynie wtedy rozwijamy się jako istoty ludzkie – to jest rozwój osobisty.

Większość ludzi uważa za oczywiste, że pozytywne myślenie jest kluczem do sukcesu. Na pewno pozytywne nastawienie do świata, do ludzi, a przede wszystkim do samego siebie ułatwia nam codzienne życie. Jest to jedno z narzędzi do rozwoju osobistego, ale na tym się nie kończy .

Jak poczucie wartości wpływa na życie?

 
Warto zacząć od tego, czym jest poczucie wartości. Tak naprawdę jest to relacja z samym sobą. Dzięki temu jak ona wygląda można zobaczyć jakie masz relacje z innymi, postrzeganie na świat a tym samym jak Ci płynie życie.

Nie wiem czy wiesz, ale stosunek do siebie ma ogromne odzwierciedlenie w Twoim życiu. Jest to Twoje lusterko. Jak zapewne się domyślasz, im większe masz poczucie wartości tym życie masz bardziej udane.

Od czego to zależy?

Łączna liczba wyświetleń