SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Skup się na szczegółach i czerp z nich radość każdego dnia

 
Prosta zasada, a tyle w życiu zmienia na lepsze... Skup się na szczegółach i przechyl szalę szczęśliwości na swoją stronę. Zagraj ze światem na własnych warunkach.

Życie nie jest łatwe dla nikogo, niektórym może się wydawać inaczej, ale to nieprawda. Nawet prezes banku, który zarabia 200tys. zł miesięcznie ma problemy, tak jak i długonoga rozchwytywana modelka. Oczywiście stosunek pomiędzy dobrymi i ciężkimi chwilami jest odmienny dla każdego z nas. Przez całe życie siłujemy się z tą wagą i staramy przechylić szale na tą pogodniejszą stronę. Czy tak do końca robimy słusznie?

Każdy pisze swoją historie oddzielnie…

 
Bardzo często słyszę od ludzi jakie to życie jest krótkie, że umyka między palcami niepostrzeżenie jak błysk wystrzału. Prawie tak samo często słyszę jakie to ono jest ciężkie i wyboiste. Szczerze mówiąc mam tego dość i stąd ten artykuł.


Ludzie to egoiści to wiem nie od dzisiaj, wiele razy się o tym przekonałem na własnej skórze. Z tą przywarą można jednak przejść do porządku dziennego, gorzej z innymi cechami charakteru większości społeczeństwa. Od razu mówię, „ja sam nie jestem idealny”, ale mam ten komfort, że nie muszę siebie oceniać, ja oceniam innych.

Łączna liczba wyświetleń