SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

To da Ci przewagę

 
Podzielę się dziś z tobą  informacją, która otworzyła mi oczy i pozwoliła zrozumieć dlaczego pewna grupa ludzi ciągle pławi się swoich problemach, a inna nie tylko robi postępy w swym życiu zawodowym i osobistym, ale przede wszystkim nie przykłada wagi do tego co inni o nich powiedzą.

Miałem ostatnio przyjemność doświadczyć czegoś wyjątkowego, o czym chciałbym ci teraz opowiedzieć.Otóż pewnego dnia całkiem przypadkowo spotkałem moją koleżankę.Mieliśmy wtedy chwilę czasu, dlatego usiedliśmy w parku, żeby porozmawiać o filmie, który jej wcześniej poleciłem. Szczerze mówiąc byłem bardzo ciekaw jej reakcji. Musisz wiedzieć, że moja koleżanka jest jedną z tych osób, które czasami lubią mieć odmienne zdanie i podkreślać jak bardzo nie zgadzają się ze swoim rozmówcą.

To nie wstyd być osłem

 
Ile razy w życiu zdarzyło Ci się, że czułeś się zniechęcony i pozbawiony nadziei na końcowy sukces, gdy podjąłeś się jakiegoś zadania? Na początku byłeś bardzo podekscytowany, jednak życie szybko zesłało Ci na drogę pierwsze przeszkody, potem następne i nagle cały Twój entuzjazm został rozmyty.

Cóż mój drogi przyjacielu - nie jesteś sam. Nie jesteś pierwszy, ani nie ostatni. Widzisz, życie lubi płatać różne figle i tylko od Ciebie zależy, czy wykorzystasz daną sytuację jako lekcję, która Cię wzmocni, czy ugniesz się pod ciężarem i pozwolisz się pokonać. Pozwól, że opowiem Ci historię...  (banalna, ale jakże trafna do sytuacji w której czasami się znajdujemy)

Łączna liczba wyświetleń