SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Przekonania mogą budować, ale i niszczyć!

 
Dowiedz się czym są przekonania i jak wpływają na Twoje życie. Dlaczego jedne przekonania pomagają Ci w życiu codziennym, a inne mogę Ci zaszkodzić. Przeczytaj, co z tego wynika dla Ciebie.

Każdy z nas ma zestaw przekonań, według których żyje i podejmuje codzienne decyzje. Ponieważ mają one niezwykle ważny wpływ na nas, musimy dokładnie zrozumieć trzy sprawy:

1. Przekonania bardzo często są oparte o przeszłe wydarzenia
2. Większość ludzi nie decyduje świadomie o tym, w co wierzy
3. Raz przyjęte przekonanie traktujemy jako jedyną możliwość

Celebruj to!

 
Większość osób, które znam ma tendencję do tego, żeby osiągnięciu jakiegoś celu, przechodzić bez większego zastanowienia od razu do realizacji następnego, albo żeby dręczyć się tym, czego nie udało im się zrealizować. Nie zdajemy sobie sprawy jak ważną umiejętnością w życiu jest świętowanie sukcesów!

Często też wydaje nam się, że musimy osiągnąć nie wiadomo jak duży sukces, żeby mieć niejako prawo do świętowania. Zapominamy, że celebrowanie mniejszych osiągnięć dodaje nam pewności siebie, wiary we własne możliwości oraz dodaje energii do dalszego działania i osiągania naprawdę wielkich celów. Celebruj małe rzeczy, a wielkie wkrótce staną się Twoim udziałem.

Łączna liczba wyświetleń