SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Krótki film o marzeniach

Pamiętaj, wszystko jest możliwe! – Wczorajsze marzenia to dzisiejsza rzeczywistość.

6 Wielkich Mitów Przywództwa!

 
Wiedziałeś, że jesteś przywódcą na co dzień? Że przywództwo to nie stanowisko ani nie manipulacja? Liderem się nie rodzimy i możemy się tego nauczyć! Poznaj 6 Mitów Przywództwa!

1. Musisz być wiekowy, najlepiej mieć siwe włosy, żeby Twoje życiowe doświadczenie było bardziej widoczne (a co za tym idzie pozycja przywódcy).

Nic bardziej mylnego, niejednokrotnie ludzie młodzi są świetnymi liderami, i maja bardziej otwarty umysł na nowości. Broda mędrcem nie czyni.

Bajka o kwiatach.

 
Z cyklu "Bajki NLP". Tym razem jest to opowieść o pozorach i o tym jak czasem trudno odróżnić co jest prawdziwe, a co jest  zaledwie imitacją.

Jak zwykle w bajkach :) zdarzyło się to dawno, dawno temu.

W królestwie, którym rządził król mądry i sprawiedliwy, król wsłuchujący się w głosy mędrców i w głosy zwykłych poddanych.

Właśnie odbywała się coroczna debata, w której każdy mógł wziąć udział i przedstawić królowi swoje pomysły, problemy czy też inne ważne sprawy.

Bajka o dwóch wilkach.

 
Z cyklu "Bajki NLP".  Tym razem opowieść o dwóch wilkach, a tak naprawdę o człowieku, który szuka swojej drogi.

Zwróć uwagę Czytelniku, że dla bohatera tej opowieści czymś naturalnym było zwrócenie się z prośbą o radę do osoby, która była dla niego autorytetem.


To zdarzyło się w dawnych czasach gdy czerwonoskórzy wojownicy nie znali jeszcze białego człowieka.

Pewnego dnia do starego szamana i czarownika przyszedł chłopiec.

Sprzeczne informacje przy realizacji celów.

 
Wiele technik stosowanych w codziennym życiu istnieje i działa, choć nie posiadają własnej nazwy i wraz z „odkryciem” ich powstaje natychmiast seria artykułów i wywodów reprezentujących jedynie ideologię autora.

Każdy z nas jest odrębną indywidualnością i u każdego z nas wszystko działa inaczej. Jednemu wystarczy powtarzać słowa z książki Josepha Murphy „Potęga Podświadomości”: „Bogactwo — sukces”, aby osiągnąć obrany cel. Dla innego to trochę za mało i potrzeba wówczas stosować rozbudowane afirmacje. Jednak siła afirmacji zależy chyba tylko od nas samych, od tego, czego naprawdę pragniemy i co dla nas jest naprawdę ważne.

Łączna liczba wyświetleń