SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Rosnę: mój cel – moje działanie – moja motywacja.

 
....to co jest najbardziej istotne w wyznaczaniu celów  jest zastanowienie się nad tym CO WAŻNEGO DLA MNIE JEST W REALIZACJI TEGO CELU. Jeżeli postrzegam coś jako ważne dla mnie łatwiej mi to zrobić, robię to z większą motywacją.

Wyznaczamy sobie pewne cele, podejmujemy działania. Często nasze plany nie są nigdzie zapisane i posiadają termin realizacji osadzony w bliżej niesprecyzowanym czasie.


Kończy się rok i zaczynamy planować - naukę języka obcego, dietę, poprawę relacji w rodzinie. Mija kilka miesięcy i nadchodzą wakacje. Przypominamy sobie o diecie i ćwiczeniach. Znowu planujemy. Z planów tych niewiele wynika. Dlaczego? Jest kilka powodów dla których nie realizujemy wyznaczonych celów.

Potęga Myśli

 
Potęga myśli jest kluczem do tworzenia twojej rzeczywistości. Wszystko co postrzegasz w świecie fizycznym ma swój początek w niewidzialnym,wewnętrznym świecie twoich myśli i przekonań.

Potęga myśli jest kluczem do tworzenia twojej rzeczywistości. Wszystko co postrzegasz w świecie fizycznym ma swój początek w niewidzialnym,wewnętrznym świecie twoich myśli i przekonań. Aby zostać panem swoje losu musisz nauczyć się kontrolować naturę swoich dominujących myśli. Czyniąc to będziesz potrafić przyciągnąć do swojego życia cokolwiek zechcesz z dużą dokładnością, gdyż poznałeś Prawdę, że to Twoje Myśli Tworzą Twoją Rzeczywistość.

Łączna liczba wyświetleń