SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Jak być boskim (boską) ?

 
Jeśli masz marzenia, a boisz się je realizować, ponieważ obawiasz się niepowodzenia lub reakcji innych ludzi, podam Ci przykład osoby, która spełniała je będąc skazaną na śmieszność.

„Boska” – tak nazywał się spektakl Teatru Telewizji emitowany w poniedziałek 24 października. TT wrócił do tradycji przedstawień na żywo, a obsada była znakomita (Krystyna Janda, Maciej Stuhr, Wiktor Zborowski). Co jednak dla nas najważniejsze spektakl oparto na autentycznej historii Florence Foster Jenkins, znanej jako „najgorsza śpiewaczka świata”. A postać to totalnie nietuzinkowa.

Asertywność jako sztuka odmawiania, wyrażania emocji i reagowania na krytykę.

 
Asertywność to cecha, która jest niezbędna w każdej dziedzinie naszego życia. Przydaje się ona w sytuacjach, o których większość z nas nawet nie myśli, dlatego według mnie, każdy człowiek powinien posiadać tą cechę.

Dzięki niej nasze życie codzienne staje się znacznie łatwiejsze, a dzięki odporności na emocje i zdanie innych, jesteśmy w stanie dojść do tego, co nam nie przeszło nawet przez myśl. Czym tak właściwie jest asertywność? Nie można jej opisać w kilku słowach, ponieważ jest to cecha, która posiada wiele aspektów.

Łączna liczba wyświetleń