SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

10 rzeczy, za które ludzie Cię pokochają

Jeśli interesują Cię tematy związane z tworzeniem relacji, to bardzo przyda Ci się wiedza na temat tego, co lubimy. Jako przyjaciele, jako znajomi, jako rodzina i partnerzy. Wiedząc, co chcieliby od Ciebie otrzymać Twoi przyszli przyjaciele dajesz sobie możliwość świadomego i skutecznego tworzenia relacji, ale nie na zasadzie “Podejdę ją tak, żeby myślała że mi na niej zależy – ciekawe co z tego będę miał”. Nie zajmujemy się manipulacją – to jest dla gości, których życie opiera się na oszukiwaniu i wykorzystywaniu innych, a Ty chcesz wieczorem spokojnie i dumnie spojrzeć w lustro mówiąc “Zrobiłem tak, że i mnie i jemu (jej) wyszło to na dobre. To byłem prawdziwy ja i z tego jestem dumny!”.

Ludzka maszyna

Gdy czytałem ostatnio instrukcję nowego sprzętu domowego, przyszła mi do głowy frywolna myśl: „Szkoda, że nikt nigdy nie napisał „Instrukcji udanego życia”...

Ile czasu spędzasz ze swoją komórką?

Bez względu na to, czy interesujesz się tym, jak zbudowany jest silnik samochodowy, czy zastanawiasz się, co w swojej obudowie posiada telefon komórkowy, fakt pozostaje taki, że z jednym lub drugim masz na co dzień dużo do czynienia. Ponadto człowiek ma naturę nieustannego „ulepszacza” stworzonych przez siebie wynalazków – maszyn, które najpierw powstały w jego umyśle. To ironia, że gdy porównamy takie działania z tym, jak mało uwagi poświęcamy najpotężniejszej i najbardziej skomplikowanej maszynie, obecnej 24 godziny na dobę w naszym życiu.

Trzymaj się mocno, za chwilę dowiesz się, że jesteś maszyną, która może perfekcyjnie działać, wystarczy tylko…

Łączna liczba wyświetleń