SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Jak skutecznie radzić sobie ze stresem?

Na temat stresu napisano już wiele publikacji i książek. Przedstawiają one mniej lub bardziej wartościowe metody radzenia sobie ze stres. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że większość tych metod nie zawsze działa.

Główną przyczyną jest to, że te metody walczą, tłumią, ukrywają lub lekceważą emocje, które są przyczyną doświadczanego stresu. Kiedy tłumimy lub zaczynamy uciekać od doświadczanych emocji to tym samym tworzymy dla siebie jeszcze więcej problemów. Owszem, możemy odczuć chwilową poprawę przez kilka dni ale możemy być pewni, że później to wyjdzie ze zdwojoną siłą.

Pewność Siebie - 10 porad odmieniających życie

Artykuł dla ludzi, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu. Dla tych, którzy poszukują sposobu na to, by stać się najlepszą wersją samego siebie.

1. Ustal cel – zdecyduj dokładnie, dlaczego chcesz mieć więcej pewności siebie. Dlaczego chcesz rozbudzić pewność siebie? Mając dokładnie ustalony cel twoje działanie będzie skoncentrowane na akcję a wybory trafniejsze. Będziesz nawet podświadomie podejmować lepsze decyzje, które przybliżą cię do realizacji celu.

21 porad w budowaniu poczucia własnej wartości cz.2

Zapraszam do zapoznania się z kolejnymi poradami dotyczącymi budowania poczucia własnej wartości. Tym razem przedstawiam kolejne 11 porad do wykorzystania od zaraz.

11. Naucz się czegoś nowego. Gdybyś miał wybrać tylko jedną rzecz, którą chciałbyś umieć to, co by to było? Jeśli masz już przyjmij to za swój cel. Każdego dnia wykonaj chociażby mały krok by przybliżyć się do realizacji tego celu.

JESTEŚ ODBIORCĄJason Silva mówi o tym, w jaki sposób każdy człowiek na Ziemi jest połączony ze wszystkim, co nas otacza.

Więcej o tym jak działa ludzki umysł na http://www.michalpasterski.pl

Łączna liczba wyświetleń