SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Coś wyjątkowego stanie się 22 listopada...!

 

Dokładnie tak! Wiele osób zastanawia się w jaki sposób zacząć zarabiać wielkie pieniądze.. większość z nich poprzestało na zadawaniu pytania i nie przeszło do działania. 22 listopada, światowej sławy autorytet, podzielić się może z Tobą sekretami, które sprawią, że zaczniesz zarabiać przynajmniej dwa razy więcej. Przeszkolił do tej pory przeszło 5 milionów ludzi - po prostu musisz go poznać! 

BRIAN TRACY jest wymieniany obok Petera Druckera, Stephena Coveya czy Jacka Welcha jako jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie. Szkoli rocznie ponad 250 tysięcy osób w dużych i małych firmach na całym świecie w dziedzinie strategii, zarządzania, sprzedaży, rekrutacji, motywowania pracowników, rozwoju zawodowego i osobistego.

Ma unikalną umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób, który pobudza słuchaczy do bezzwłocznego wdrażania w praktyce poznawanych technik i narzędzi. W prowadzonych przez niego seminariach wzięło dotąd udział ponad pięć milionów osób w 53 krajach, w tym zarządy i kadra menedżerska takich firm, jak IBM, HP, Allianz, Cisco, ABB, Volvo, Citibank, Ford, BMW, Deloitte & Touche, McDonell Douglas, Coca Cola i wielu innych, światowych korporacji.

Jest twórcą wielu sprawdzonych programów szkoleniowych skierowanych do ludzi na każdym poziomie organizacji i wdrażanych w firmach na całym świecie. Założona przez Briana firma szkoleniowa Brian Tracy International jest obecnie jedną z największych firm szkoleniowych, która wdraża programy według międzynarodowych standardów.

Brian Tracy, to przykład niesamowitej kariery „od zera do miliardera”.
Zaczynał w sprzedaży „od drzwi do drzwi” ale nie osiągnął sukcesu z dnia na dzień. W momencie kiedy zaczął studiować i wprowadzać w życie zasady, którymi podzieli się z uczestnikami najbliższego seminarium, jego kariera nabrała rozpędu i osiągnął sukces na skalę światową.

Jest autorem 48 książek biznesowych przetłumaczonych do tej pory na 35 języków, z których najbardziej znane w Polsce to: Psychologia Sprzedaży, Maksimum Osiągnięć, Droga do Sukcesu i Turbocoach. Współpracował z ponad 1000 firm i przeszkolił ponad 5 mln osób na całym świecie. Jest właścicielem i udziałowcem 11 firm działających w różnych branżach, od doradztwa i usług szkoleniowych przez logistykę do hotelarstwa. Prowadzi biznesy w 36 krajach na świecie. Obroty jego firm są liczone w miliardach dolarów rocznie.

Fakty o seminarium

Brian Tracy zapozna uczestników z najlepszymi technikami rozwijania się jako ekspert w sprzedaży, zwiększania sprzedaży, pozyskiwania większej ilości dobrych klientów, budowania dyscypliny i motywacji, a także zarządzania zespołem i budowania swojej pozycji lidera.

Fakt 1 Strategie Najlepszych

Największą przeszkodą jaką napotykają na drodze do sukcesu sprzedawcy to brak pewności siebie i wątpliwości. Wzmacniając u nich poczucie własnej wartości oraz pewności siebie, wzmacniamy jednocześnie ich kompetencje sprzedażowe.
Najlepsi sprzedawcy na świecie, kiedyś w ogóle nie potrafili sprzedawać! Krok po kroku uczyli się i wprowadzali w życie najlepsze metody i techniki, które uczynił ich liderami. Ucząc się od nich, oszczędzamy czas, szybciej i więcej sprzedajemy i zwiększamy nasze zyski.

Fakt 2 Klienci Na Lata

Mając dużą ilość zadowolonych, powracających klientów, mamy gwarancję na sukces. Jeśli brakuje nam klientów, nie mamy komu sprzedawać...
Jak wiadomo, w dzisiejszych czasach klient jest coraz bardziej wymagający. Nie wystarczy tylko spełnić jego wymagania. Dzisiaj, aby przetrwać na rynku i wybić się ponad konkurencję, musisz przekroczyć oczekiwania klienta. Zachwycić go swoją postawą, obsługą i wiedzą na temat jego oczekiwań.

Fakt 3 Zamykanie Sprzedaży

Wszystko, co robisz w procesie sprzedaży, od pierwszego kontaktu do zamknięcia transakcji i dostarczenia produktu, ma znaczenie. Nic nie jest neutralne. Twoje działania zbliżają cię do sprzedaży albo cię od niej oddalają. Dlatego niczego nie można pozostawić przypadkowi. Wszystko się liczy. Umiejętność zamykania sprzedaży jest kluczowa, bez niej biznes nie może się rozwijać, rezultaty są przeciętne i nigdy nie osiągniemy pełni naszych możliwości.

Fakt 4 Awans i Rozwój

Sprzedaż to sposób na zawrotną karierę. Czołowi sprzedawcy należą do najlepiej zarabiających ludzi w biznesie. Nieustannie się uczą, testują nowe techniki, szlifują umiejętności. Co robić, aby szybciej awansować, pomnażać swoje dochody a nawet ilość wolnego czasu? Rozwijać się jako ekspert lub jako manager sprzedaży. Planowanie, organizowanie, rekrutacja, delegowania zadań, nadzoru, zarządzania oraz motywowania pracowników do najwyższych wyników, to kolejne kluczowe umiejętności.

Tutaj dowiesz się więcej i poznasz wszelkie niezbędne szczegóły: www.sztukasprzedazy.com.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń