SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Postaw na Swój biznes

 
Jest wiele osób, które codziennie wpisują w oknie przeglądarki hasło (lub hasła pokrewne): „sposób na udany biznes”. Następnie czyta o tym wszystko co się da, a na koniec zamyka okno przeglądarki i wzdycha: „Jednak jeszcze nie teraz... 

...Nie wiem co w sumie mam robić”. Są osoby co taką czynność potrafią powtarzać do końca życia... i nic.

Wiele firm doradczych, mnóstwo biznes coachów i psychologów biznesu radzi codziennie jak znaleźć pomysł na własny biznes.

Najlepsze jest to, że oni radzą dobrze i wszyscy zawsze radzą to samo:

1. Ustal jakie są Twoje talenty, cechy i umiejętności, które wyróżniają Cię na tle innych.
Ustal w czym możesz być najlepszy.

2. Odkryj co w życiu naprawdę lubisz robić – coś co naprawdę porywa Cię bez reszty, coś co zawsze robisz z pasją , coś do czego nie trzeba Cię nigdy namawiać. Pomyśl co chciałbyś robić zawsze do końca życia.

3. Jeśli już znasz odpowiedź na te dwa bardzo ważne punkty opracuj plan jak swój talent możesz sprzedać i jak na swoim talencie możesz zarobić. Odkryj jak Twój talent może pomóc innym.

4. Zrealizuj trzy poprzednie punkty i koniecznie zrób najważniejsze: Przestań myśleć, a zacznij działać. Obróć słowa i plany w czyny. Zacznij działać - to wszystko w życiu zadziała.

Nie ma recepty na udany biznes, ALE jest recepta na Twój biznes.

Jak on będzie wyglądał to już zależy od Ciebie.

Powodzenia!

------------------
źródło: artelis.pl

1 komentarz:

  1. Moim pomysłem był własny salon kosmetyczny. Na początku było bardzo ciężko, ale teraz nie żałuję. Mam stałych klientów, sprawdzonych dostawców (https://cosmed24.pl/katalog/19-medycyna-estetyczna/89-znieczulenia/) i dużo się nauczyłam jak wszystko planować, żeby przetrwać nawet gorsze miesiące.

    OdpowiedzUsuń

Łączna liczba wyświetleń