SUKCES i MOTYWACJA ROZWÓJ FINANSE

Marzenia się spełniają.

Nie jest łatwo spełniać swoje marzenie. Jednak jest to możliwe. Da się podróżować. Da się robić to co się lubi. Idzie zdobyć dziewczynę swoich marzeń! Da się być szczęśliwym. 

Chcesz zwiedzać świat? Ja chcę. Już zacząłem swoją przygodę. Było łatwo? Nie! Kosztuje to dużo czasu, a także trochę pieniędzy.

Wyjechałem z przyjaciółmi do USA na 3 miesiące. Dwa miesiące pracowaliśmy, żeby w jeden miesiąc zwiedzić całe USA. Jak się okazało na końcu podróży, udało nam się znacznie więcej. Nie tylko zahaczyliśmy jeszcze o Meksyk i Kanadę, ale także zmierzyliśmy się z masą przygód których nie byliśmy sobie wstanie wyobrazić. Pracowaliśmy w przetwórni łososi w Togiak, koniec świata to najlepsze określenie dla tego miejsca. Później w Anchorage pakowałem jedzenie do samolotów. Pracy było bardzo dużo. W Togiak pracowaliśmy nawet po 16 godzin dziennie. Udało nam się jednak zebrać potrzebne pieniądze na wymarzoną podróż. Często w czasie podróży nocowaliśmy na lotnisku, oszczędzaliśmy na wszystkim. Dzięki temu oraz poświęceniu i determinacji zwiedziliśmy wszystko co sobie zaplanowaliśmy, a nawet pozwoliliśmy sobie na bonus w postaci czterodniowego rejsu statkiem.

Jaki był nasz sekret? Mieliśmy plan, a plan składał się z planu optymistycznego i pesymistycznego. Był on uzależniony od naszych zarobków. Staraliśmy się przewidzieć wszystkie problemy (nie udało się tego zrobić) i przeciwności jakie na nas czekają.

Więc jak spełnić swoje marzenia? Zacznij działać i planować! Zacznij robić coś w tym kierunku. Chcesz napisać książkę? Zrób chociaż spis treści! Napisz wstęp. Później czeka Cię niestety ciężka praca, ale dająca niesamowitą satysfakcję! Myślisz, że mi było łatwo pisząc moją książkę? Link na końcu artykułu. Często zwyczajnie się zawieszałem, miałem pustkę w głowie. Siedziałem i patrzyłem się w monitor nie potrafiąc napisać ani jednego słowa. Nic. Jednak zaparłem się i napisałem. Skończyłem to, co zacząłem.

Czy spełniać swoje marzenia jest łatwo? Nie, ale się da! Wymaga to jednak wysiłku i czasu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Łączna liczba wyświetleń